obchod@sicco.cz +421944115230

Diplomy zadarmoDiplomy zadarmo

Diplomy jednotlivých športov nájdete v oddeleniach nižšie alebo v ľavom stĺpci tejto strany.

Diplomy značky GLADIATOR si môžete stiahnuť sami a úplne ZADARMO z nášho e-shopu a vytlačiť si ich na vlastnej tlačiarni doma.

Pokiaľ chcete na diplom umiestniť text, logo alebo akýkoľvek obrázok, môžete si diplom zakúpiť v oddelení DIPLOMY.

Radenie a filtre
Zobrazenie:
Tovar označený ako

Diplomy jednotlivých športov nájdete v oddeleniach hore alebo v ľavom stĺpci tejto strany.

Diplomy na stiahnutie zadarmo

Plánujete športové podujatie, či inú aktivitu a boli by ste radi, aby si účastníci odniesli niečo na pamiatku? Mimo našej stálu ponuku najrôznejších športových cien a iných upomienkových predmetov sme pre vás pripravili rôzne varianty diplomov a pamätných listov, ktoré si môžete ZADARMO stiahnuť tu na našich webových stránkach.

Diplom môžete jednoducho stiahnuť do počítača a v pohodlí vášho domova vytlačiť na klasický kancelársky papier. Skvelé využitie pre detské tábory, súkromné ​​i firemné akcie a takmer všetky športové aktivity, ako napríklad futbalové zápasy, hasičské a rybárske preteky, beh, bowling a iné.

Diplomy je možné vytlačiť tiež priamo u nás. Ponúkame vám tlač na papiere vyššej gramáže. Papier je menej priesvitný a pevnejšia voči ohybu aj ťahu. Vašu objednávku radi vybavíme na našich pobočkách alebo priamo tu na webe cez objednávkový formulár. Kvalitná tlač diplomu vám poskytujeme už od 0,62 Eur / ks.

Dúfame, že sa vám podarí vybrať z našej širokej ponuky diplomov ten, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. Či už sa rozhodnete využiť možnosť stiahnutia ZADARMO či tlač priamo u nás, veríme, že vhodne vybraný diplom alebo iný upomienkový predmet, bude nielen skvelou pamiatkou, ale aj reprezentáciou vašich udalostí, aktivít a iných. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.