obchod@sicco.cz +421944115230

Poháre - kusyPoháre - kusy

V tomto oddelení môžete kúpiť jednotlivé športové trofeje a poháre, ale aj celé sady. Vybrať si môžete trofeje a poháre bez pokrievok alebo s pokrievkami. Všetky podrobnosti nájdete v detaile daného pohári.

Pre ľahšie výber sme rozdelili trofeje a poháre do štyroch základných kategórií, ktoré nájdete v ľavom stĺpci, prípadne si cenovým filtrom môžete zúžiť našu ponuku podľa svojich možností. Celý nákup je veľmi jednoduchý a rýchly.

Radenie a filtre
Zobrazenie:
Tovar označený ako

Športové poháre a ceny

Chystáte sa organizovať športové či iné aktivity a hľadáte ten pravý športový pohár pre víťaza? Ak áno, tak ste na správnej stránke našich športových pohárov a cien - www.sportoveceny.sk

Pre úspešné súťažiaci a účastníkmi rôznych závodov a iných aktivít máme pestrú škálu športových pohárov. Univerzálne športové poháre môžete doplniť emblémom, ktorý bude vystihovať váš šport, preteky, klubové akcie, chovateľstvo ai. Alebo vám môžeme natlačiť vami zvolený obrázok. Každého iste poteší hmotná odmena, ktorú si bude môcť odniesť a vystaviť doma na svoju poličku športových víťazstvo.

Samozrejmosťou sú rôzne veľkosti športových pohárov, kde môžete zvoliť variantu napr. Od prvého až po tretie miesto či vami vybrané posledné miesto. Budete chcieť športové poháre s pokrievkou, bez pokrievky, s uškami alebo bez ušiek, menšie, väčšie podstavec? Podstavec z mramoru, dreva - mahagón, plastový čierny? Zaiste si vyberiete ten, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky.

Športové poháre si môžete vybrať osobne na našich pobočkách v Kolíne, v Prahe a teraz aj novo v Plzni alebo jednoducho cez náš objednávkový formulár na našom e-shope, kde si v pohodlí vášho domova vyberiete vhodný športový pohár pre vašu udalosť.

Ak si nebudete vedieť rady alebo sa nedokážete rozhodnúť, náš tím vám veľmi rád a ochotne pomôže s výberom športových pohárov. Môžete s nami komunikovať osobne, mailom i po telefóne. Budeme sa tešiť na vašu objednávku!