obchod@sicco.cz +421944115230

EmblémyEmblémy

Emblémy jednotlivých športov nájdete v oddeleniach nižšie alebo v ľavom stĺpci tejto strany.

V tomto oddelení môžete kúpiť MINI a MAXI emblémy, ktoré sa dajú vkladať do medailí, niektorých pohárov, tanierov a plakiet. Vybrať si môžete zo širokej ponuky emblémov takmer všetkých športových odvetví. Celý nákup je veľmi jednoduchý a rýchly.

Radenie a filtre
Zobrazenie:
Tovar označený ako

Športové emblémy

Potrebujete z neutrálneho športového pohára, medaila alebo športové trofeje urobiť konkrétny typ pre váš šport, turnaj, koníček alebo aktivitu? Ak áno, tak je tu tá pravá voľba športového emblému.

Športové emblém si môžete vybrať pri kúpe našich pohárov, medailí alebo trofejí. Plánujete nejaké preteky, tábory, stretnutia, súťaže? Vyberte si u nás ten vhodný emblém pre vašu udalosť. Budete chcieť emblém v podobe bežca, luku, ryby, zvieraťa alebo iba čísla? Nič nie je u nás problém. Na našom e-shope si určite vyberiete ten, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky.

Emblémy máme samozrejme v zlatom, striebornom a bronzovom štýlu. Ak by nastala situácia, že si z nášho pestrého výberu nevyberiete alebo nechcete už hotový emblém, nie je pre nás žiadny problém potlačiť vám emblém podľa vlastného želania. Obrázok nám môžete zaslať mailom alebo priniesť na flash disku priamo k nám na pobočku. Potlač emblému realizujeme tak v čiernobielom, tak v plnofarebnom prevedení.

Športové emblémy máme vo veľkom (50 mm) a malom (25 mm) prevedení. Malý emblém u nás zoženiete za 0,3 € / ks a veľký emblém za 0,5 € / ks. Potlač individuálneho emblému vám radi zrealizujeme za 0,4 € / ks.

Naše emblémy si môžete vybrať, ako sme už spomenuli, na našich stránkach alebo na našich pobočkách v Kolíne, Prahe a v Plzni. Veľmi radi vám s emblémy či potlačou poradíme alebo vyberieme ten pravý podľa vašich požiadaviek.

Budeme sa tešiť na vašu návštevu na našich pobočkách alebo na váš nákup cez e-shop. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefóne alebo mailom.