obchod@sicco.cz +421944115230

MedailyMedaily

V tomto oddelení nájdete pre predaj športové medaily Gladiátor. Pre výber farby medaile a stuhy kliknite na vami vybranú medailu. Medaily sú zvyčajne ponúkané v zlatom, striebornom a bronzovom prevedení. Ku každej medailu si môžete vybrať farbu stuhy. Do väčšiny medailí si môžete zároveň objednať aj emblém podľa vašej potreby. Farbu medaily, stuhy aj emblému Vám postupne ponúkne nákupný sprievodca nášho e-shopu v detaile každej medaily. Celý nákup je veľmi jednoduchý a rýchly.

Radenie a filtre
Zobrazenie:
Tovar označený ako

Športové medaily

Zvažujete akú správnu cenu za najlepšie miesta pre vašu športovú či inú udalosť zvoliť? Čo keby to boli práve športové medaily? Sú perfektnou voľbou, ako oceniť malé i veľké pretekárov, športovcov, ale napríklad aj deti na táboroch. Na našich stránkach www.sportoveceny.sk si iste vyberiete tú najlepšiu možnú voľbu pre vaše udalosti.

Oslavuje u vašej rodiny niekto významné jubileum alebo chcete dať svojmu najbližšiemu vecný dar v podobe pamätné medaily? Aj to je u nás možné. Môžete si nechať vytlačiť vlastný text alebo obrázok na túto medailu.

Mnoho z vás iste ocenia u medaily možnosť vlepenie vhodného emblému z prednej strany a potlače na zadnú stranu, iní však môžu preferovať len samotnú športovú medailu. Nič nie je pre nás problém. Budeme sa snažiť vyhovieť vašim požiadavkám, ako to len bude možné. Športové medaily možno u nás zohnať už od 0,35 € / ks!

Väčšina našich medailí je vyrobená z materiálu Zamak - najväčší podiel je zinok a ďalej zliatina medi, hliníka a horčíka, preto sú medaily pevné a zároveň kvalitný. Máme naozaj veľký výber z mnohých druhov a typov medailí. Samozrejmosťou sú základné tri farby: zlatá, strieborná a bronzová.

Pre najmenších môžu byť vhodným variantom naše ČOKOLÁDOVEJ medaila (prevedenie v zlatej a červenej farbe), kde na medaily je pripevnená stuha - trikolóra a zároveň si ju deti môžu zjesť ako dobrôtku za odmenu.

K našim medailám máme na výber z niekoľkých druhov stúh. Klasická trikolóra asi neprekvapí nikoho ale, čo napríklad taká zlatá, strieborná a bronzová? Výber je skutočne veľký! Tak aké budú pre vás tie pravé? Trojfarebné, dvojfarebné alebo jednofarebné? Budete ich chcieť potlačiť či nechať bez potlače? Stuhy k športovým medailám možno u nás zakúpiť už od 0,27 € / ks. Potlač zrealizujeme za 0,39 € / ks (jedna strana).

Športové medaily si môžete zakúpiť samostatne alebo so zástavkami na našich pobočkách. Ak nechcete tráviť čas chodením do našich obchodov, môžete k objednávke využiť objednávkový webový formulár na našom e-shope a využiť doručenie priamo na vašu adresu. Všetky vaše otázky ohľadom medailí aj iných športových cien vám radi zodpovieme telefonicky, mailom aj osobne na našich pobočkách v Kolíne, v Prahe a v Plzni.