obchod@sicco.cz +421944115230

Sošky a figúrkySošky a figúrky

Sošky jednotlivých športov nájdete v oddeleniach nižšie alebo v ľavom stĺpci tejto strany.

V tomto oddelení môžete kúpiť športové sošky. Vybrať si môžete z mnohých športových odvetví alebo niektorú z univerzálnych športových sošiek. Pre ľahšie výber sme rozdelili športové sošky do kategórií podľa športov. Tieto kategórie nájdete v ľavom stĺpci tohto oddelenia. Sošky značky Gladiátor sú na sklade a môžu byť ihneď expedované. Celý nákup je veľmi jednoduchý a rýchly.

Vami zvolenú sošku možno tiež umiestniť na pokrievke vybraného pohára s pokrievkou. U malých pohárov je nutné mať na zreteli proporcionálne veľkosti pohára a sošky. 

Radenie a filtre
Zobrazenie:
Tovar označený ako

Športové sošky

Už viete, akú správnu športovú cenu si u nás vyberiete? Čo keby to bola soška? Soška je skvelou voľbou, ako niekomu darovať presne ten šport či inú aktivitu v podobe sošky, ktorú potrebujete presne vyjadriť.

Môžete sošky využiť napríklad na turnaj, začatie alebo ukončenie sezóny, speváckej súťaže, rybárske alebo hasičské preteky, futbalové zápasy, kolky aj šípky a množstvo ďalších typov športových sošiek v prevedení podľa vášho záujmu.

A čo napríklad taká krásna soška hollywoodskeho Oskara? Soška Oskara je výborným výberom, ako oceniť vášho partnera alebo príslušníka v rodine, že práve on / ona je pre vás tým najlepším "hrdinom". Soškou Oskara môžete tiež obdarovať niekoho, kto má najväčšie úspechy.

Budete si priať malú alebo veľkú sošku? Z našej širokej škály športových sošiek si určite vyberiete tú, ktorá vám bude vyhovovať zo všetkého najviac. Na sošku možné umiestniť štítok, ktorý vám radi potlačíme textom, aký si sami zvolíte. Štítok s potlačou poskytujeme od 1 € / ks.

Druhy športových sošiek si môžete prezrieť na našom e-shope alebo na našich pobočkách v Kolíne, Prahe alebo v Plzni. Určite si nájdete práve tú pravú. Ak by ste si s voľbou sošky nevedeli rady, radi vám poradíme a pomôžeme s výberom.

Veríme, že s našimi športovými soškami budete spokojní a budeme sa tešiť na vašu návštevu a váš nákup.